Späť do obchodu SCH13101054

Akrylová farba Schmincke PRIMAcryl Professional 474 ml – Titanium white

Skladom
€46,90
€98,95 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke PRIMAcryl Professional v odtieni Titanium white je prémiová akrylová farba určená pre profesionálnych umelcov a náročných tvorcov. Prináša špičkovú umeleckú kvalitu priamo od renomovaného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. Vo veľkom balení s objemom 474 ml predstavuje spoľahlivý základ pre vaše umelecké projekty.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: PRIMAcryl Professional
  • Odtieň: Titanium white
  • Objem: 474 ml
  • Séria: Séria 1
  • Kód produktu: 13101054
  • Krajina pôvodu: Nemecko
  • Hmotnosť: 0,804 kg
  • Rozmery balenia: 9,3 × 9,3 × 8,7 cm
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Aká je kvalita farieb Schmincke PRIMAcryl? Ide o profesionálnu umeleckú kvalitu (Professional artists' quality) vyrábanú v Nemecku spoločnosťou H. Schmincke & Co.

Do akej cenovej série patrí odtieň Titanium white? Tento konkrétny odtieň patrí do série 1 (Series 1).

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné