Späť do obchodu SCH13-019_100

Akrylová farba Schmincke PRIMAcryl Professional 150 ml

Skladom

Vybrať variant
€19,49
€129,93 / l
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Schmincke PRIMAcryl Professional je prémiová akrylová farba určená pre profesionálnych umelcov a náročných tvorcov. Vyniká špičkovou umeleckou kvalitou z dielne nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co. KG. Tento rad ponúka 48 odtieňov v sériách 1 až 6 v praktickom 150 ml balení.

Parametre produktu

  • Značka: Schmincke
  • Produktový rad: PRIMAcryl Professional
  • Objem: 150 ml
  • Počet odtieňov v ponuke: 48
  • Série: 1–6
  • Kvalita: profesionálna umelecká kvalita
  • Krajina pôvodu: Nemecko (výrobca: H. Schmincke & Co. KG)
  • Rozmery balenia: 4,3 × 5,4 × 18,6 cm
  • Hmotnosť: 0,275 kg
  • Obsah balenia: 1 ks

Často kladené otázky

Pre koho je farba Schmincke PRIMAcryl určená? Vďaka svojej špičkovej kvalite je navrhnutá predovšetkým pre profesionálnych umelcov.

Kde sa tieto akrylové farby vyrábajú? Farby PRIMAcryl Professional vyrába spoločnosť H. Schmincke & Co. KG priamo v Nemecku.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné