Späť do obchodu MAIM0934_475

Akrylová farba Maimeri Acrilico 500 ml

Skladom

Vybrať variant
€19,90
€39,80 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Acrilico je jemná talianska umelecká akrylová farba s tradíciou od roku 1923, určená pre umelcov hľadajúcich živé a čisté odtiene. Vďaka vysokému podielu elastickej ultračistej akrylovej živice a jemne mletým stabilizovaným pigmentom vytvára po zaschnutí rovnomerný, mierne lesklý saténový povrch.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Acrilico
  • Objem: 500 ml
  • Konzistencia a vlastnosti: elastická, vodou riediteľná, po zaschnutí vodovzdorná a svetlostála
  • Obal: biologicky rozložiteľný COEX plast
  • Tradícia: od roku 1923

Použitie a techniky

Farbu je možné nanášať štetcom, špachtľou alebo po dostatočnom zriedení airbrushom. Spoľahlivo drží na plátne, dreve, papieri, lepenke aj na väčšine tuhých a nepripravených podkladov bez nutnosti šepsovania. Možno ju kombinovať s 12 doplnkovými médiami z rovnakého radu.

Často kladené otázky

Je potrebné pred nanášaním farby podklad šepsovať? Vďaka elastickej akrylovej živici farba spoľahlivo priľne aj na nepripravené podklady.

Aký finiš zanecháva farba po uschnutí? Po zaschnutí zanecháva homogénny a mierne lesklý (saténový) povrch, ktorý je trvalo vodovzdorný.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné