Späť do obchodu MAIM0924_475

Akrylová farba Maimeri Acrilico 200 ml – rôzne odtiene

Skladom

Vybrať variant
€9,89
€49,45 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Acrilico je jemná umelecká akrylová farba s tradíciou od roku 1923, vytvorená z jemne mletých pigmentov a elastickej ultračistej akrylovej živice. Poskytuje živé, čisté odtiene s rovnomerným, satinovaným (mierne lesklým) povrchom, ktorý spoľahlivo drží aj na nepripravených podkladoch bez šepsu. Je vodou riediteľná, po zaschnutí plne vodovzdorná a svetlostála.

Parametre produktu

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Acrilico
  • Objem: 200 ml
  • Materiál obalu: biologicky rozložiteľný COEX plast
  • Farebná škála: 79 odtieňov (vrátane 5 sľudových perleťových variantov)
  • Krajina pôvodu: Taliansko (tradícia od roku 1923)

Použitie a techniky

Farba je vhodná na plátno, drevo, papier, lepenku a väčšinu tuhých podkladov. Nanáša sa štetcom, maliarskou špachtľou alebo po dostatočnom zriedení airbrushom. Možno ju kombinovať s 12 doplnkovými médiami radu Acrilico pre tvorbu glazúr, štruktúr a predĺženie schnutia.

Často kladené otázky

Dá sa farba použiť aj na podklad bez šepsovania? Áno, vďaka zloženiu s ultračistou akrylovou živicou farba dobre priľne aj k nepripraveným povrchom.

Čím je možné farbu nanášať? Na aplikáciu môžete použiť štetec, špachtľu, prípadne po dostatočnom rozriedení vodou aj airbrush.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné