Späť do obchodu GDNHFIF118_85094

Akrylová farba GOLDEN High Flow Interference 118 ml

(3)

Vybrať variant
€36,05
€305,51 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN High Flow Interference 118 ml sú profesionálne akrylové farby s mimoriadne tekutou konzistenciou, ktoré spájajú vlastnosti atramentu s brilantnou intenzitou pigmentu. Ich hladká textúra zaručuje plynulý tok, vďaka čomu sú ideálne pre airbrush, technické perá, štetce, fixky a najmä pre umelecké techniky ako glazovanie, liatie farieb, kaligrafia, detailná kresba či akvarelové efekty. V sérii sa nachádzajú aj špeciálne interferenčné farby (Interference), ktoré menia odtieň v závislosti od uhla dopadu svetla a podkladu – napríklad Interference Blue (Fine) vytvára jemný modrý lesk na tmavom povrchu, no na svetlom pôsobí takmer transparentne. Tento optický efekt je obľúbený pri vrstvení farieb, modernom umení a dekoratívnych aplikáciách. Všetky farby sú založené na 100 % akrylovej polymérovej disperzii, čím zabezpečujú dlhodobú odolnosť, pružnosť a vodovzdornosť. Sú kompatibilné s ostatnými produktmi GOLDEN – od gélov cez pasty až po glazúrovacie a textilné médiá. Farby sú určené pre profesionálnych umelcov, ilustrátorov, kaligrafov aj dizajnérov. Pred použitím je potrebné farbu dôkladne pretrepať, aby sa pigmenty rovnomerne premiešali a vytvoril sa homogénny farebný efekt.

Parametre produktu:

  • GOLDEN High Flow Interference akrylové farby 118 ml
  • Objem: 118 ml
  • Konzistencia: extrémne tekutá (podobná atramentu)
  • Vhodné pre: štetce, airbrush, technické perá, fixky
  • Použitie: glazovanie, liatie, kaligrafia, optické efekty, akvarelové techniky
  • Špeciálne vlastnosti: interferenčný efekt (Interference farby menia odtieň podľa uhla svetla a podkladu)
  • Povrchy: papier, plátno, drevo, plast, textil (s médiom GAC 900)
  • Výrobca: GOLDEN Artist Colors

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.6 3 hodnotení

Ten efekt interference pri zlatej je dychberúci, mení odtieň podľa toho, ako dopadá svetlo na obraz.

Petra Overená recenzia

Profesionálna kvalita, ktorá mi dodala presne ten šmrnc, aký som pre svoje dielo potrebovala.

Lucia Overená recenzia

Veľké balenie je praktické, ak človek plánuje väčšie plochy s týmto zaujímavým odleskom.

Martina Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)

Posledné Videné