Späť do obchodu GDNHBFL118_46054

Akrylová farba GOLDEN Heavy Body Fluorescent 118 ml

(5)

Vybrať variant
€26,70
€226,27 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová farba GOLDEN Heavy Body Fluorescent je intenzívna a žiarivá akrylová farba na plátno, ktorá ponúka výrazné fluorescenčné odtiene s maximálnym vizuálnym dopadom. Tieto akrylové farby na maľovanie sú vyrobené z fluorescenčných farbív obalených polymérovou vrstvou, čo im dodáva jedinečný svietivý efekt, najmä pri aplikácii na jasne biely podklad. Vhodné sú pre moderné umelecké diela, akcenty, grafiku a experimentálnu tvorbu. Sú určené pre profesionálnych umelcov, študentov aj odvážnych kreatívcov, ktorí hľadajú výnimočný efekt. Farby nie sú svetlostále, preto sa odporúča ich fixovať lakom GOLDEN MSA s UVLS. Ten však odstráni fluorescenciu pod UV svetlom. Vyberte si svoj odtieň a oživte svoje obrazy svetlom a energiou.

Značka GOLDEN je renomovaným výrobcom umeleckých farieb s pôvodom v USA. Ich produkty sú vyvíjané v úzkej spolupráci s výtvarníkmi a spĺňajú vysoké štandardy kvality, ktorým dôverujú profesionáli po celom svete.

Parametre produktu:

  • Akrylová farba GOLDEN Heavy Body Fluorescent
  • Objem: 118 ml
  • Konzistencia: hustá, maslovitá
  • Povrchy: plátno, papier, lepenka
  • Efekt: fluorescenčný, žiarivý (nie svetlostály)
  • Značka: GOLDEN (USA)

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Táto fluorescenčná ružová svieti na plátne tak intenzívne, že priam vypaľuje oči, presne toto som potreboval na svoj nový projekt.

Hana Overená recenzia

S deťmi sme robili v rámci krúžku svietiace obrazy a táto farba nás všetkých dostala svojou jasnosťou.

Beáta Overená recenzia

Pozor, farba je dosť priesvitná, takže pod ňu treba dať biely podklad, potom vynikne naozaj brutálne.

Iveta Overená recenzia

Je to úplne iný level než klasické neónky, pigment je extrémne silný a žiarivý.

Gabriela Overená recenzia

Skvelá voľba na zvýraznenie detailov, ktoré majú na obraze naozaj kričať.

Tatiana Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml

Profesionálne tekuté Pouring médium ARTMIE 500 ml


6,30 € Jednotková cena 12,60 €/l
ARTMiE
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)

Posledné Videné