Späť do obchodu GDNHB148_10103

Akrylová farba GOLDEN Heavy Body 148 ml

(5)

Vybrať variant
€20,85
€140,88 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akrylová farba GOLDEN Heavy Body je prémiová voľba pre všetkých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu a spoľahlivosť. Tieto akrylové farby na plátno majú hustú, maslovitú konzistenciu, ktorá umožňuje precízne ťahy štetcom, vrstvenie a prácu s textúrou. Vďaka čisto mletým pigmentom bez plnív ponúkajú mimoriadnu sýtosť, farebnú stálosť a výbornú kryciu schopnosť. Sú ideálne pre profesionálnych umelcov, študentov výtvarného umenia aj náročných hobby tvorcov. Používajú sa na rôzne povrchy ako plátno, papier alebo drevo. Zároveň sa dajú kombinovať s gélmi a médiami. Tieto akrylové farby na maľovanie sú vhodné na techniky impasto, štruktúrovacnie alebo detailnú maľbu. V ponuke je široká škála odtieňov, ktoré dodajú každému dielu výraz a osobitý štýl. Vyberte si svoj odtieň a maľujte s dôverou v overenú značku.

Značka GOLDEN patrí medzi uznávané umelecké potreby na celosvetovom trhu. Farby sú vyrábané v USA, vyvíjané v spolupráci s umelcami a testované podľa prísnych noriem. Ich odborná kvalita ich radí medzi najspoľahlivejšie umelecké farby pre náročných výtvarníkov.

Parametre produktu:

  • Akrylová farba GOLDEN Heavy Body
  • Objem: 148 ml
  • Konzistencia: hustá, maslovitá
  • Vhodné povrchy: plátno, papier, drevo
  • Efekt: vysoká krycia schopnosť, sýte odtiene
  • Značka: GOLDEN (USA)


🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Kúpil som si titánovú bielu a musím povedať, že toto je úplne iná liga, hustota je neskutočná.

Petra Overená recenzia

Konečne poriadna pigmentácia, táto tuba mi vydrží večnosť, aj keď je cena vyššia, oplatí sa to.

Lucia Overená recenzia

Tento odtieň kobaltovej modrej je sýty a krásne drží stopu štetca, presne toto som ako profesionál potreboval.

Martina Overená recenzia

Veľké balenie sa oplatí, ak často miešate veľa podkladovej farby.

Veronika Overená recenzia

Absolútna špička medzi akrylmi.

Barbora Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné