Späť do obchodu RSK324161_602

Akrylová farba, 400 ml, ROSA GALLERY

Skladom

Vybrať variant
€13,79€15,75Akcia
€34,48 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

ROSA GALLERY Professional Acrylic Paint (400 ml) je prvotriedna akrylová farba pre umelcov vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi umelcami, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality a výkonu. Jej zloženie obsahuje jemne mleté vysokokvalitné organické a anorganické pigmenty v kombinácii s modernými akrylovými disperziami, ktoré zabezpečujú maximálnu intenzitu farieb, vynikajúcu kryciu schopnosť a vysokú svetlostálosť.

Táto jemná umelecká akrylová farba má bohatú maslovú konzistenciu, ktorá zachováva ťahy štetcom a stopy paletového noža, takže je ideálna na techniky impasto, vrstvenie, miešanie a detailnú prácu. Vyvážená farebná škála obsahuje základné miešateľné farby aj jedinečné expresívne odtiene, ktoré umelcom umožňujú dosiahnuť precízne a živé výsledky.

Farba zasychá do pevného, pružného a vode odolného filmu s mierne lesklým povrchom, ktorý si zachováva trvanlivosť aj v hrubých vrstvách. Vďaka svojej pružnosti a odolnosti voči zmenám teploty a vlhkosti je vhodná na použitie v ateliéri aj v exteriéri. Akrylové farby ROSA Gallery sú kompatibilné so všetkými akrylovými médiami, gélmi a pastami, čím ponúkajú rozšírené tvorivé možnosti a kontrolu nad štruktúrou a časom schnutia.

Akrylové farby ROSA Gallery sú určené pre profesionálnych umelcov, pokročilých študentov a náročných hobbyistov a poskytujú spoľahlivé, vysoko výkonné výsledky s vynikajúcimi miešacími vlastnosťami a dlhotrvajúcou farebnou stálosťou.

Parametre produktu:


  • Objem: 400 ml
  • Typ: profesionálna akrylová farba
  • Povrchová úprava: saténová / mierne lesklá
  • Základ: na vodnej báze
  • Trieda: umelecká / profesionálna
  • Vhodná na: plátno, drevo, papier, základné povrchy
  • Vlastnosti: vysoká koncentrácia pigmentu, bohatá konzistencia, výborná svetlostálosť, pružný film
  • Kompatibilita: vhodný s akrylovými médiami, gélmi a pastami
  • Značka: A: ROSA GALLERY
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné