Späť do obchodu RSK3230601_92

Acrylic paint, ROSA Talent, 20ml, fluorescent

Skladom

Vybrať variant
€2,15
€107,50 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
ROSA Talent

Fluorescent Acrylic Paint 20 ml is an intensely vibrant neon acrylic color that delivers eye-catching brightness for creative, decorative, and craft projects. This fluorescent hobby acrylic works beautifully on wood, cardboard, paper, MDF, ceramic, fabric, and other prepared surfaces, making it ideal for posters, signs, costumes, party decorations, and mixed-media art. The smooth, water-based formula applies evenly with brushes, sponges, or stencils and dries to a bright, opaque finish. The fluorescent pigments appear especially brilliant under UV/blacklight, perfect for nightclub, theatrical, or festive themes. Mix with white acrylic to lighten or layer over a white base for maximum vibrancy. Non-toxic and safe for school and home craft use. Compatible with other ROSA Talent acrylics for unlimited color combinations.

Product Parameters:


  • EAN: 4823098512820
  • Volume: 20 ml
  • Color: various colours
  • Type: fluorescent acrylic paint
  • Brand: ROSA Talent
  • Suitable surfaces: wood, cardboard, ceramic, fabric, paper
  • Finish: bright fluorescent
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné