Umelecké farby

1146 produktov

Prejsť na zoznam výsledkov
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
  • Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

    Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

    
    Cena po zľave  5,74 € Normálna cena  6,60 € Jednotková cena 24,20 €/l
    KREUL
    (9)
  • Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

    Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

    
    od 9,29 € Jednotková cena 12,87 €/l
    KREUL
    (11)
  • Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

    Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

    
    4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
    Royal & Langnickel
  • Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    
    3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
    Kompozit
    (3)
  • Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

    Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

    
    Cena po zľave  4,09 € Normálna cena  4,70 € Jednotková cena 43,10 €/l
    KREUL
    (12)
  • Olejová farba Umton 60 ml /92

    Olejová farba Umton 60 ml /92

    
    11,29 € Jednotková cena 188,17 €/l
    UMTON
  • Olejová farba UMTON 20 ml

    Olejová farba UMTON 20 ml

    
    2,79 € Jednotková cena 139,50 €/l
    UMTON
  • Krémová akrylová farba pololesklá Pentart 60 ml

    Krémová akrylová farba pololesklá Pentart 60 ml

    
    od 2,66 € Jednotková cena 49,33 €/l
    Pentart
  • Akrylová farba ArtCreation Essentials 750ml /40

    Akrylová farba ArtCreation Essentials 750ml /40

    
    13,65 € Jednotková cena 18,20 €/l
    Royal Talens
    (7)
  • Akrylová farba Amsterdam Standart Series 120 ml

    Akrylová farba Amsterdam Standart Series 120 ml

    
    od 6,79 € Jednotková cena 69,58 €/l
    Amsterdam
  • Akrylová farba El Greco 75 ml

    Akrylová farba El Greco 75 ml

    
    od 3,49 € Jednotková cena 47,33 €/l
    KREUL
  • Akrylová farba fosforová 30 ml

    Akrylová farba fosforová 30 ml

    
    od 4,70 € Jednotková cena 166,33 €/l
    Pentart
  • Pastelová akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    Pastelová akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

    
    od 3,45 € Jednotková cena 46,53 €/l
    Kompozit
    (2)
  • Akrylový atrament Triton 40 ml - KREUL

    Akrylový atrament Triton 40 ml - KREUL

    
    od 5,15 € Jednotková cena 165,00 €/l
    KREUL
    (5)
  • Akrylová farba Amsterdam Standard Series 20 ml

    Akrylová farba Amsterdam Standard Series 20 ml

    
    2,79 € Jednotková cena 139,50 €/l
    Amsterdam
    (8)
  • Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

    Akrylová farba STANDART Kompozit 500 ml

    
    od 5,89 € Jednotková cena 11,98 €/l
    Kompozit
    (2)
O tejto kategórii
V skratke

Výber správnej farby závisí od tvojho zámeru. Ak hľadáš trvácnosť a pomalé schnutie, siahni po olejových farbách. Pre rýchlu prácu a univerzálnosť sú ideálne akrylové farby. Akvarel ti zas prinesie jemnosť a priehľadnosť. V našej ponuke nájdeš overené značky ako Royal Talens, KREUL či PENTART, ktoré uspokoja začiatočníkov aj profesionálov. Vyber si tie pravé a začni tvoriť.

Umelecké farby pre každú techniku a každého umelca

Či maľuješ akrylom na plátno, akvarelom na papier alebo olejom na dosku – umelecké farby sú základom každého výtvarného diela. V ARTMiE ponúkame stovky odtieňov od svetových značiek ako KREUL, Winsor & Newton, Schmincke, Pebeo a LUKAS. Každá farba v našom sortimente spĺňa vysoké nároky na pigmentáciu, kryciu schopnosť a svetlostálosť.

Aké typy umeleckých farieb ponúkame?

Naša ponuka pokrýva všetky hlavné maliarske techniky:

Ako si vybrať správne umelecké farby?

Výber závisí od techniky, podkladu a tvojich skúseností:

  • Začiatočníci – odporúčame akrylové farby, sú odpúšťajúce a ľahko sa s nimi pracuje
  • Pokročilí maliari – olejové farby ponúkajú najväčšiu hĺbku farieb a možnosti miešania
  • Ilustrátori a dizajnéri – akvarelové farby a gvaš pre jemné detaily

Ak si nie si istý, začni so sadou – v našich kreatívnych setoch nájdeš všetko, čo potrebuješ na začiatok.

Prečo nakupovať umelecké farby v ARTMiE?

Pracujeme výhradne so značkami, ktoré spĺňajú profesionálne štandardy. Každú farbu testujeme a vyberáme tak, aby si dostal skutočnú kvalitu – nie riedený pigment v peknom obale.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi študentskými a profesionálnymi farbami?

Študentské farby majú nižšiu koncentráciu pigmentu a sú cenovo dostupnejšie. Profesionálne farby ponúkajú intenzívnejšie odtiene, lepšiu svetlostálosť a vyššiu kryciu schopnosť. Pre začiatočníkov sú študentské farby úplne dostačujúce.

Ktorá značka umeleckých farieb je najlepšia?

Závisí od techniky. Pre akryl odporúčame KREUL a Liquitex, pre olej Winsor & Newton a Schmincke, pre akvarel Daniel Smith a Schmincke. V ARTMiE nájdeš farby od viac než 40 svetových značiek.

Dajú sa umelecké farby miešať medzi sebou?

Áno, farby rovnakého typu (akryl s akrylom, olej s olejom) sa dajú voľne miešať. Odporúčame miešať farby od rovnakého výrobcu pre najlepší výsledok. Nikdy nemiešaj olej s akrylom – majú rôzne chemické základy.

Súvisiace kategórie
Farby a prípravky