Farby na povrchy

680 produktov

Prejsť na zoznam výsledkov
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
  • Kontúrovacia farba PENTART - 20 ml

    Kontúrovacia farba PENTART - 20 ml

    
    Cena po zľave  3,79 € Normálna cena  3,99 € Jednotková cena 199,50 €/l
    Pentart
    (4)
  • Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

    Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

    
    Cena po zľave  2,99 € Normálna cena  3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
    Pentart
  • ACRYL akrylová univerzálna fixka hrubá 2mm /6 ml

    ACRYL akrylová univerzálna fixka hrubá 2mm /6 ml

    
    od 3,90 €
    Nerchau
  • ACRYL akrylová univerzálna fixa tenká 3ml /0.8mm

    ACRYL akrylová univerzálna fixa tenká 3ml /0.8mm

    
    od 3,55 €
    Nerchau
  • Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

    Akrylový lak v spreji FLY COLOR 400 ml

    
    od 5,55 € Jednotková cena 17,48 €/l
    ARTMiE
  • DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

    DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

    
    3,90 €
    Darwi
  • Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

    Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

    
    3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
    ARTMiE
  • Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

    Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

    
    Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
    Pentart
  • Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

    Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

    
    4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
    GHIANT
  • Farba na tmavý textil 59ml

    Farba na tmavý textil 59ml

    
    Cena po zľave  4,09 € Normálna cena  4,20 € Jednotková cena 69,32 €/l
    PanArt
  • Farba na textil v spreji Fabric Mist 50 ml

    Farba na textil v spreji Fabric Mist 50 ml

    
    Cena po zľave  3,19 € Normálna cena  3,49 € Jednotková cena 69,80 €/l
    Pentart
  • Tekuté perly - PERLEN Pen

    Tekuté perly - PERLEN Pen

    
    od 3,90 € Jednotková cena 137,59 €/l
    KREUL
  • DARWI TEX Fixky na textil tenké 3 ml

    DARWI TEX Fixky na textil tenké 3 ml

    
    2,60 €
    Darwi
  • Tekutý kov PENTART - 30 ml

    Tekutý kov PENTART - 30 ml

    
    od 4,29 € Jednotková cena 149,67 €/l
    Pentart
  • Farba na porcelán HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C

    Farba na porcelán HOBBY Line Porcelain Brillant 160° C

    
    Cena po zľave  2,95 € Normálna cena  3,25 € Jednotková cena 154,50 €/l
    KREUL
    (1)
  • Tekuté perly - PEARL PEN

    Tekuté perly - PEARL PEN

    
    od 3,47 € Jednotková cena 125,00 €/l
    Pentart
O tejto kategórii
V skratke

Hľadáš tie najlepšie farby na povrchy pre svoj kreatívny projekt? U nás nájdeš špecializované odtiene pre textil, kožu, sklo, porcelán, kov aj drevo. Vyber si z ponuky značiek KREUL, PENTART či PEBEO, ktoré zaručia perfektnú priľnavosť a trvácnosť tvojich diel. Pomôžeme ti zvoliť ideálny produkt, aby tvoja tvorba vyzerala profesionálne na každom jednom materiáli, ktorý si zvolíš.

Farby na povrchy – maľuj na textil, sklo, keramiku aj hodváb

Nie každá farba sedí na každý povrch. Ak chceš maľovať na tričko, zdobíť pohár alebo ozdobiť keramickú vázu, potrebuješ špeciálne farby na povrchy, ktoré na danom materiáli držia, nespraskajú a vydržia pranie či každodenné používanie.

Aké typy povrchových farieb ponúkame?

  • Farby na textil – vodou riediteľné, odolné voči praniu, na tričká, tašky, vankúše
  • Farby na sklo – transparentné aj krycie, na poháre, fľaše, okná
  • Farby na keramiku – na hrnčeky, taniere, kvetináče, s vypaľovaním aj bez
  • Farby na hodváb – jemné, žiarivé, na šatky a dekorácie
  • Farby na tvár – bezpečné pre pokožku, na karneval a detské oslavy

Ako si vybrať správnu farbu na povrch?

Kľúčové je vedieť, na čo budeš maľovať a ako bude výrobok používaný:

  • Bude sa to prať? → farby na textil s fixáciou žehličkou
  • Bude to v kontakte s jedlom? → farby na keramiku vhodné na potravinový kontakt
  • Bude to vonku? → exteriérové farby odolné voči poveternostným vplyvom

Často kladené otázky

Dajú sa bežné akrylové farby použiť na textil alebo sklo?

Bežné akrylové farby na textile neodolajú praniu a na skle sa môžu odlupovať. Špeciálne farby na povrchy obsahujú aditíva, ktoré zabezpečujú priľnavosť a odolnosť voči mechanickému namáhaniu.

Ako fixovať farby na textile?

Väčšinu textilných farieb fixuješ žehlením – stačí prežehliť namaľovaný motív z rubovej strany žehličkou na 150 °C po dobu 3–5 minút. Po fixácii je motív odolný voči praniu do 40 °C.

Sú farby na tvár bezpečné pre deti?

Áno, farby na tvár v našej ponuke sú dermatologicky testované a vhodné pre deti od 3 rokov. Ľahko sa zmývajú vodou a mydlom.