Bestsellery

83 produktov

Prejsť na zoznam výsledkov
Zoradiť podľa
Zoradiť podľa
  • Farebná fólia Pentart 5 listov - 9 x 9 cm

    Farebná fólia Pentart 5 listov - 9 x 9 cm

    
    3,29 €
    Pentart
  • Dekoračná kriedová farba Chalky Pentart 100 ml

    Dekoračná kriedová farba Chalky Pentart 100 ml

    
    4,89 € Jednotková cena 48,90 €/l
    Pentart
    (3)
  • Dekoračná kriedová farba Chalky Pentart - 230 ml

    Dekoračná kriedová farba Chalky Pentart - 230 ml

    
    8,49 € Jednotková cena 36,91 €/l
    Pentart
  • Farebné umelé špachtle Royal & Langnickel - 6 dielna sada

    Farebné umelé špachtle Royal & Langnickel - 6 dielna sada

    
    Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  3,00 €
    Royal & Langnickel
    (1)
  • Sada kontúrovacích štetcov / 6 dielna

    Sada kontúrovacích štetcov / 6 dielna

    
    Cena po zľave  1,99 € Normálna cena  2,09 €
    Pentart
  • Akrylová farba ArtCreation Essentials 750ml /40

    Akrylová farba ArtCreation Essentials 750ml /40

    
    13,65 € Jednotková cena 18,20 €/l
    Royal Talens
    (7)
  • Veľký umelecký set Daler-Rowney Complete Artist Kit - 122 dielny

    Veľký umelecký set Daler-Rowney Complete Artist Kit - 122 dielny

    
    Cena po zľave  81,90 € Normálna cena  89,90 €
    Daler-Rowney
  • Sada akvarelových štetcov Daler Rowney

    Sada akvarelových štetcov Daler Rowney

    
    12,49 €
    Daler-Rowney
  • Sada na kreslenie v kufríku Nassau Fine Art - 79 ks

    Sada na kreslenie v kufríku Nassau Fine Art - 79 ks

    
    20,90 €
    Nassau
  • Metalická dekoračná fólia - KREUL

    Metalická dekoračná fólia - KREUL

    
    Cena po zľave  6,49 € Normálna cena  6,70 €
    KREUL
  • Album na scrapbooking neutral

    Album na scrapbooking neutral

    
    9,90 €
    DP Craft
  • Maskovacia fixka Solo Goya Fine 1-2 mm

    Maskovacia fixka Solo Goya Fine 1-2 mm

    
    4,60 €
    KREUL
    (5)
  • Akvarelové farby White Nights

    Akvarelové farby White Nights

    
    49,90 €
    St.Petersburg / Nevskaya Palitra
    (2)
  • Umelecký set Daler-Rowney s plátnom a stojanom | 215 ks

    Umelecký set Daler-Rowney s plátnom a stojanom | 215 ks

    
    Cena po zľave  89,90 € Normálna cena  94,90 €
    Daler-Rowney
  • KREUL el Greco Gvašové Farby Set 12x12 ml v tubách

    KREUL el Greco Gvašové Farby Set 12x12 ml v tubách

    
    9,99 € Jednotková cena 69,38 €/l
    KREUL
  • Sada prstových farieb MUCKI - Maľujme s rukami a prstami

    Sada prstových farieb MUCKI - Maľujme s rukami a prstami

    
    17,40 €
    KREUL
    (1)
O tejto kategórii
V skratke

Hľadáš istotu, na ktorú sa môžeš spoľahnúť? Naše bestsellery predstavujú výber najobľúbenejších potrieb, ktoré umelci nakupujú najčastejšie. Nájdeš tu všetko od kvalitných maliarskych plátien cez akrylové farby až po štetce od značiek ako ARTMiE, KREUL či Royal Talens. Sú to overené produkty, ktoré ťa nesklamú. Vyber si z nich a pusti sa do tvorby s materiálom, na ktorý sa môžeš spoľahnúť.

Bestsellery ARTMiE – produkty, ktoré si umelci obľúbili najviac

Zaujíma ťa, čo si ostatní umelci kupujú najčastejšie? Naše bestsellery nie sú náhoda – sú to produkty, ktoré si získali dôveru tisícok tvorcov vďaka kvalite, spoľahlivosti a skvelému pomeru ceny a výkonu. Od farieb po plátna, od štetcov po kreatívne sety – tu nájdeš overené produkty, ktoré fungujú.

Prečo nakupovať bestsellery?

Keď nejaký produkt kupujú stovky umelcov opakovane, niečo na ňom jednoducho je. Bestsellery sú overené praxou – poznáš výsledok ešte predtým, než otvoríš balenie. Sú ideálne pre:

  • Začiatočníkov – nemusíš experimentovať, vyberieš si to, čo sa osvedčilo
  • Pokročilých umelcov – spoľahlivé materiály, na ktoré sa môžeš vždy spoľahnúť
  • Darčeky – keď nevieš čo vybrať, bestseller je vždy správna voľba

Čo nájdeš v našich bestselleroch?

V tejto kolekcii nájdeš mixe z celého sortimentu – od akrylových farieb obľúbených značiek cez maliarske plátna rôznych rozmerov až po kreatívne sady, ktoré sú hitom medzi začiatočníkmi aj deťmi. Zoznam sa pravidelne aktualizuje podľa reálnych objednávok.

Často kladené otázky

Ako vyberáte bestsellery?

Bestsellery vyberáme na základe reálnych predajov za posledné mesiace. Nejde o platené umiestnenie – sú to produkty, ktoré si zákazníci skutočne vybrali a opakovane kupujú.

Ako často sa zoznam mení?

Zoznam aktualizujeme priebežne. Niektoré produkty sa držia na vrchole mesiace, iné sa objavujú sezónne – napríklad sady na maľovanie podľa čísel bývajú hitom pred Vianocami.

Sú bestsellery vhodné aj pre začiatočníkov?

Rozhodne áno. Práve začiatočníci často nemajú skúsenosti s výberom materiálov – bestsellery im uľahčia rozhodovanie, pretože ide o overené produkty s výborným pomerom ceny a kvality.